Rezervasyon: +90 326 452 24 97 (3 Hat)
Ulaşım: Harita

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

 
Antakya

 

Otel Mirhan

1 2 3456 7 8 7

 

Konum

Şehrin gürültüsünden uzak bir dinlenme olanağı sağlayan Otel Mirhan, Antakya-İskenderun karayolu üzerinde olup, Hatay Havaalanına 10 km, Antakya merkeze 22 km, Organize Sanayi Bölgesine 5 km, Serinyol 121. Er Eğitim Alayına 3 km. uzaklıktadır.

Tarihi ve turistik mekanlar açısından hayli zengin olan Hatay'ın ortaçağdan kalma tarihi Bakras kalesi de, Otelimize 3 km. mesafededir.

»» Harita için tıklayın

Otel Mirhan, kendine özgü mimarisiyle, modern ve konforlu yeni konsepti ile çok daha kaliteli hizmet anlayışını ön plana çıkararak, günümüz gereksinimlerine göre, siz değerli misafirlerimize, şehrin gürültüsünden uzak, huzurlu bir konaklama hizmeti sunuyor.

Konaklama taleplerinize göre, odalarımızda tüm detaylar misafirlerimizin sakin, konforlu ve sıcak bir ortamda dinlenebilmeleri için en ince ayrıntı düşünülerek tasarlanmıştır.

Özenle hazırlanmış, 15 adet standart, 2 adet suit, 18 adet çift kişilik, 15 adet tek kişilik ve 8 adet 3 kişilik odalarıyla, toplamda 58 oda, 94 yatak kapasiteli odalarımızın tamamında; Klima, 500 kanallı LCD Uydu TV, Ücretsiz ViFi İnternet, Telefon, duşakabin, 24 saat sıcak su, saç kurutma makinası bulunmaktadır.

Otelimizde, 200 kişilik açıkbüfe kahvaltı salonu, 500 kişilik toplantı ve konferans salonu bulunmaktadır.